RCS1608J430CS
MFR.Part #
RCS1608J430CS
JLCPCB Part #
C4248684
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS