ERJ-XGNJ2R0Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-XGNJ2R0Y
JLCPCB Part #
C4283187
Package
01005
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 2Ω 31mW Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS