RC0402F8061CS
MFR.Part #
RC0402F8061CS
JLCPCB Part #
C4174597
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS