RC0402J203CS
MFR.Part #
RC0402J203CS
JLCPCB Part #
C17225101
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 30mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS