RC1608F63R4CS
MFR.Part #
RC1608F63R4CS
JLCPCB Part #
C4190732
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS