LS187M400P25RR0VH2SP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
LS187M400P25RR0VH2SP0
JLCPCB Part #
C46467
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS