KM336M400K18RR0VH2FG0
MFR.Part #
KM336M400K18RR0VH2FG0
JLCPCB Part #
C46112
Package
Plugin,D16xL18mm
Description
16mm 18mm 2000hrs@105℃ 33uF 400V 7.5mm ±20% 插件,D16xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS