KM338M050L36RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM338M050L36RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C45658
Package
Plugin,D18xL36mm
Description
18mm 2.167A@120Hz 2000hrs@105℃ 3300uF 36mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL36mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS