GR228M016G25RR0VL4FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
GR228M016G25RR0VL4FP0
JLCPCB Part #
C44570
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 2200uF 25mm 3000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS