KM107M035F12RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM107M035F12RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C45077
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
100uF 12mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 35V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS