ESMH800VQT123MB50U
MFR.Part #
ESMH800VQT123MB50U
JLCPCB Part #
C4155413
Package
Plugin,D40xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 12000uF 2000hrs@85℃ 21mΩ@120Hz 25mm 40mm 52mm 7.39A@120Hz 80V ±20% 插件,D40xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS