ESMH451VRT681MB50U
MFR.Part #
ESMH451VRT681MB50U
JLCPCB Part #
C4155391
Package
Plugin,D40xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22mm 3.21A@120Hz 40mm 450V 52mm 680uF ±20% 插件,D40xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS