ESMH161VQD422MB50U
MFR.Part #
ESMH161VQD422MB50U
JLCPCB Part #
C4155399
Package
Plugin,D40xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 160V 2000hrs@85℃ 22.5mm 40mm 4200uF 52mm ±20% Plugin,D40xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS