ELXY100ELL391MJC5S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXY100ELL391MJC5S
JLCPCB Part #
C5113872
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 14mm 312.5mA@120Hz 390uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS