E36D401HPN152TCA5U
MFR.Part #
E36D401HPN152TCA5U
JLCPCB Part #
C3814194
Package
Bolt,D50.8xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 105mm 1500uF 2000hrs@85℃ 22.22mm 400V 50.8mm 螺栓,D50.8xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS