IGOT65R035D2AUMA1
MFR.Part #
IGOT65R035D2AUMA1
JLCPCB Part #
C44179928
Description
-55℃~+150℃ 0.035Ω 1.2V 1.3pF 134W 44A 540pF 650V 7.7nC 91pF E-mode DSO-20 GaN Transistors(GaN HEMT) ROHS