IGOT65R025D2AUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IGOT65R025D2AUMA1
JLCPCB Part #
C43313409
Package
DSO-20
Description
-55℃~+150℃ 0.025Ω 1.2V 1.8pF 11nC 130pF 184W 61A 650V 780pF E-mode N-Channel DSO-20 GaN Transistors(GaN HEMT) ROHS