IGOT65R055D2AUMA1
MFR.Part #
IGOT65R055D2AUMA1
JLCPCB Part #
C42669673
Description
-55℃~+150℃ 0.77pF 1.2V 28A 340pF 4.7nC 55mΩ 57pF 650V 89W E-mode DSO-20 GaN Transistors(GaN HEMT) ROHS