E32D201HPS103MCE3U
MFR.Part #
E32D201HPS103MCE3U
JLCPCB Part #
C3815969
Package
Bolt,D50.8xL142.88mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 14.8mΩ@120Hz 142.88mm 16.44A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 22.22mm 50.8mm ±20% 螺栓,D50.8xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS