ERLA211LIN152KA45M
MFR.Part #
ERLA211LIN152KA45M
JLCPCB Part #
C6244207
Package
Plugin,D35xL47.5mm
Description
-25℃~+85℃ 14.2mm 1500uF 210V 3000hrs@85℃ 35mm 47.5mm 6.21A@120Hz ±10% Plugin,D35xL47.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS