EKLA251LIN901KR45M
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKLA251LIN901KR45M
JLCPCB Part #
C6032742
Package
Plugin,D30xL47.5mm
Description
-40℃~+105℃ 14.2mm 250V 3000hrs@105℃ 30mm 4.04A@120Hz 47.5mm 900uF ±10% 插件,D30xL47.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS