CGS292T350V5L
MFR.Part #
CGS292T350V5L
JLCPCB Part #
C2623139
Package
Bolt,D50.8xL142.88mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 142.88mm 2000hrs@85℃ 2900uF 350V 37mΩ@120Hz 50.8mm 8A@120Hz 螺栓,D50.8xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS