E37L501CPN822MFK0U
MFR.Part #
E37L501CPN822MFK0U
JLCPCB Part #
C3815796
Package
Bolt,D89xL191mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 12mΩ@120Hz 191mm 26.7A@120Hz 31.75mm 500V 8200uF 89mm ±20% 螺栓,D89xL191mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS