E37X401CPN123MFK0U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E37X401CPN123MFK0U
JLCPCB Part #
C3814643
Package
Bolt,D89xL191mm
Description
-40℃~+85℃ 12000uF 15000hrs@85℃ 191mm 31.75mm 31A@120Hz 400V 89mm 9mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D89xL191mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS