E36D201CSN223QEH0U
MFR.Part #
E36D201CSN223QEH0U
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 200V 22000uF 31.8mm 76.2mm - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS