E36D251HPC153MED0U
MFR.Part #
E36D251HPC153MED0U
JLCPCB Part #
C3814612
Package
Bolt,D76.2xL130mm
Description
-40℃~+85℃ 12.6mΩ@120Hz 130.18mm 15000uF 18.76A@120Hz 2000hrs@85℃ 250V 31.75mm 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS