E36D551HPN391MAD0U
MFR.Part #
E36D551HPN391MAD0U
JLCPCB Part #
C3815678
Package
Bolt,D35xL130mm
Description
-40℃~+85℃ 1.75A@120Hz 12.7mm 130mm 2000hrs@85℃ 35mm 390uF 550V 674mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D35xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS