ESMQ500ELL472MN40S
MFR.Part #
ESMQ500ELL472MN40S
JLCPCB Part #
C1607750
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 20mm 40mm 4700uF 50V ±20% 插件,D20xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS