EKYA500ELL181MJC5S
MFR.Part #
EKYA500ELL181MJC5S
JLCPCB Part #
C1596430
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 120mΩ 180uF 304mA@120Hz 50V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS