EGXF251ELL560MJ40S
MFR.Part #
EGXF251ELL560MJ40S
JLCPCB Part #
C1599612
Package
Plugin,D10xL40mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 250V 3000hrs@125℃ 40mm 56uF 5mm 626.5mA@120Hz ±20% 插件,D10xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS