CGS172U100R3C
MFR.Part #
CGS172U100R3C
JLCPCB Part #
C3815336
Package
Bolt,D34.93xL79.38mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 100V 12.7mm 1700uF 2000hrs@85℃ 3.8A@120Hz 34.93mm 69mΩ@120Hz 79.38mm 螺栓,D34.93xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS