CM04FD121JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CM04FD121JO3
Description
-55℃~+125℃ 120pF 500V 8.9mm 9.7mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors