E32D630HPN123MA79U
MFR.Part #
E32D630HPN123MA79U
JLCPCB Part #
C3812669
Package
Bolt,D34.93xL79.38mm
Description
-40℃~+105℃ 12.7mm 12000uF 20.1mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 34.93mm 63V 79.38mm 8.92A@120Hz ±20% 螺栓,D34.93xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS