MCHN38FK821J-Y
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MCHN38FK821J-Y
Description
-55℃~+125℃ 2.5kV 6.1mm 820pF 9.65mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS