E36D400LPN813UDB7U
MFR.Part #
E36D400LPN813UDB7U
JLCPCB Part #
C3814565
Package
Bolt,D63.5xL117mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 117mm 2000hrs@85℃ 28.58mm 40V 63.5mm 81000uF 螺栓,D63.5xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS