EKMG250ELL220ME11D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMG250ELL220ME11D
JLCPCB Part #
C1580854
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 25V 2mm 54mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS