E36D350HPN403UD92U
MFR.Part #
E36D350HPN403UD92U
JLCPCB Part #
C3814005
Package
Bolt,D63.5xL92mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 28.58mm 35V 40000uF 63.5mm 92mm 螺栓,D63.5xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS