ESMH800VND103MA50U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMH800VND103MA50U
JLCPCB Part #
C3723543
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 2000hrs@85℃ 22.5mm 25mΩ@120Hz 35mm 52mm 6.63A@120Hz 80V ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS