E36D151LPN412TCA5U
MFR.Part #
E36D151LPN412TCA5U
JLCPCB Part #
C3813879
Package
Bolt,D50.8xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 105mm 150V 2000hrs@85℃ 22.22mm 4100uF 50.8mm 螺栓,D50.8xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS