E32D800LPN183MD79U
MFR.Part #
E32D800LPN183MD79U
JLCPCB Part #
C7269767
Package
Bolt,D63.5xL80mm
Description
-40℃~+105℃ 18000uF 28.6mm 63.5mm 80V 80mm ±20% Bolt,D63.5xL80mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS