EKMM421VSN101MR20S
MFR.Part #
EKMM421VSN101MR20S
JLCPCB Part #
C1603407
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 20mm 3.315Ω@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 420V 843.7mA@50kHz ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS