E32D201CPN223MEE3U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E32D201CPN223MEE3U
JLCPCB Part #
C6607040
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-40℃~+105℃ 143mm 200V 22000uF 26.29A@120Hz 31.8mm 76.2mm 9.8mΩ@120Hz ±20% Bolt,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS