EKMH350VSN153MR45S
MFR.Part #
EKMH350VSN153MR45S
JLCPCB Part #
C1605026
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 2000hrs@105℃ 28mΩ@120Hz 30mm 35V 4.0176A@100kHz 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS