E37X401CPN562MF92U
MFR.Part #
E37X401CPN562MF92U
JLCPCB Part #
C3813630
Package
Bolt,D89xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 15.1A@120Hz 15000hrs@85℃ 22mΩ@120Hz 31.75mm 400V 5600uF 89mm 93mm ±20% 螺栓,D89xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS