EMLF350ARA330MF90G
MFR.Part #
EMLF350ARA330MF90G
JLCPCB Part #
C6613970
Package
SMD,D6.3xL9mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 33uF 35V 57mA@120Hz 6.3mm 9mm ±20% SMD,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS