E37X451CPN392MF92U
MFR.Part #
E37X451CPN392MF92U
JLCPCB Part #
C3813873
Package
Bolt,D89xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 13.5A@120Hz 15000hrs@85℃ 28mΩ@120Hz 31.75mm 3900uF 450V 89mm 93mm ±20% 螺栓,D89xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS