E37L351CPN682MF92U
MFR.Part #
E37L351CPN682MF92U
JLCPCB Part #
C3815473
Package
Bolt,D89xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 15mΩ@120Hz 18.3A@120Hz 31.75mm 350V 6800uF 89mm 93mm ±20% 螺栓,D89xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS