ERWL401LGC332MDD0U
MFR.Part #
ERWL401LGC332MDD0U
JLCPCB Part #
C3813310
Package
Bolt,D63.5xL130.18mm
Description
-25℃~+85℃ 11.7A@120Hz 130.18mm 20000hrs@85℃ 28.58mm 3300uF 400V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS