ESMH500VSN183MA50S
MFR.Part #
ESMH500VSN183MA50S
JLCPCB Part #
C1608983
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18000uF 18mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 50V 50mm 7.2468A@100kHz ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS