E32D101HPN333MDD0U
MFR.Part #
E32D101HPN333MDD0U
JLCPCB Part #
C3812771
Package
Bolt,D63.5xL130.18mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 130.18mm 2000hrs@105℃ 28.05A@120Hz 28.58mm 33000uF 6.6mΩ@120Hz 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS